Відгуки про компанію Інтернет-магазин MISVANNA
- Наталья З.Відмінно
- Наталія Х.
- Соломія В.
- Нина З.
Витяжка чудова але ціни трішки завищені
- Алина Р.
- Рита Ш.
- Юлія Т.
- Виктория У.
- Анастасия Т.
- Марина К.
Магазин дуже толковий, замовлення відправили одразу, ввічливе і гарне обслуговування, товар запакували наче дорогий сервіс😅. Це дуже круто, бо на 100% впевнений, що до тебе доїде товар в гарній якості і нічого ніде не побʼється)
Рекомендую👍🏻
