Відгуки про компанію Інтернет-магазин MISVANNA
- Павел Д.Погано
Тумба пришла вовремя описание соответствует, но качество полотна плохое(подраное),саморезы плохие! Этих денег не стоит, не рекомендую! Да и упаковано было очень хорошо, так что повреждения были на момент отправки.
- Юлія М.
Все чудово але були невеликі дефекти на одній з поличок, які не впливають на функціонал лиш на візуал
- Лилия Д.
- Соловйова А.
- Світлана О.
- Руденко Л.
- Марина С.
Магазин рекомендую на 100%, швидко, якісне обслуговування, приємні продавці, так тримати 🫶
- Альона П.
Дякую за швидку доставку та гарне обслуговування💗
- Вікторія М.
- МАРИНА Д.
