Відгуки про компанію Інтернет-магазин MISVANNA
- Марина Х.Відмінно
стільчик мякенький і зручний.
- Наталья М.
Я дуже задоволена обслуговуваням,все на вишому рівні
- Іванна Ч.
- Катерина П.
Стул,чудовий,але є невеличке зауваження ,кришка стала не рівно прикріпляється
- Мартіна Я.
Зломаний товар!
- Яна Я.
- Тетяна Ц.
Моя вина! Двічі замовлення зробила. Першого разу вибило з сайту...
- Виктория Ш.
- Юлія Ф.
Замовляла продукцію неодноразово і все було добре але останнього разу коли отримала замовлення на 2 гель лаки та безворсові серветки то виявилося що серветок не 350шт як вказано на упаковці а 299шт.Можливо це й дрібниці але все ж неприємно
- Юлія Д.
