Відгуки про компанію Інтернет-магазин MISVANNA
- Олена Б.Відмінно
Дуже класний стілець!рекомендую
- Ярослава Ч.
- Вікторія К.
- Уляна Н.
- Іванна К.
топ,бомбезний 👍👍👍
- Евгения С.
Стул просто бомба!!! Спасибо большое 👍 Очень приятно такое обслуживание 👌Стул заценила не только я,а и сынок👍
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія Г.
Неякісний столик. Прийшов викривлений. Не поміщалися скляні полиці. Багато недоліків в покрасці і зборці.
- Светлана Л.
- Діана Ш.
- Ірина П.
