Отзывы о компании Интернет-магазин MISVANNA
- Галина Г.Хорошо
- Юлія С.
- Валентина Т.
- Анастасія Н.
Постійно робою замовлення у Misvanna.Цього разу замовила холодний парафін (перший раз буду пробувати ) мене проконсьтували розповіли що потрібно ще взяти …
Вчора зробила замовлення ,сьогодні воно вже в мене )))Дуже дякую !як завжди все чудово та швидко !!! - Жанна Р.
- Олена К.
ХорошоЗамовляла лампу. Включивши перший раз, вона голосно гуділа. Коли включила другий раз, в лампі щось вибухнуло і з неї пішов дим. Відправила продавцеві відео, відповіли щоб відправила лампу на заміну. Після чого звинуватили мене. Оглянули, сказали, що в лампі щось всередині відбилось. Чи це проблема магазину чи почти, не знаю. Я оплатила нову робочу річ, яка не дійшла до мене в такому стані. Після деяких суперечок пішли на зустріч і погодились замінити лампу на іншу, але довелось заплатити за ремонт цієї невелику суму 150 грн. Дякую!
- Ольга А.
- Карина А.
- Ірина П.
- Анастасія Г.
