Отзывы о компании Интернет-магазин MISVANNA
- Татьяна М.Очень плохо
Замовила crash gel 8g в кількості 3 шт,всі баночки вже були відкриті і самого гелю на дні цієї баночки,дуже розчарована.Однозначно не рекомендую магазин
- Олена М.
- Елізавета У.
Дякую велике консультантам за допомогу у виборі матеріалів. Вже багато років замовлення роблю в цьому магазині. Ніколи, ніяких проблем не було! Рекомендую!!! Дякую за Вашу роботу!
- наталія ю.
- Сергей Я.
- Олена Н.
Замовленням задоволена, все було охайно запаковане. Все в робочому стані, ні яких нарікань 👏
- Анастасия К.
- Уткіна М.
- Ирина Ш.
Спасибо за заказ я довольна всем советую)))
- Юлия В.
