Отзывы о компании Интернет-магазин MISVANNA
- Надія П.Отлично
Дуже задоволена роботою магазину і качиством товарів! Однозначно рекомендую!🔥🔥🔥
- Мар'яна Г.
- Лилия Д.
- Анна Б.
- Анастасія Г.
- Светлана Ю.
- Марина О.
- Дарья И.
- Анна Б.
Я не замовляла палочку апельсинову ще й в Гостомель
Або це випадково натиснулось
Замовляла тільки крісло - Катерина К.
