Отзывы о компании Интернет-магазин MISVANNA
- галина Л.Отлично
- Светлана Б.
- Марія З.
- Альона Л.
- Віра К.
- Ніна Ш.
Від магазину дуже неоднозначні відчуття. Оформила своє замовлення в понеділок в обід і одразу оплатила, до вечора вівторка мені ніхто не зателефонував, тому я набрала сама, виявилось, що дечого не було в наявності, але мені замінили. Доставку я обрала експрес укр поштою і мені відправили товар лише в четвер!!! Тобто наче все нормально, але не зателефонували і відправили оплачений товар лише через 4 дні (((
- Ольга Б.
- Олена Д.
- Александра Г.
- Виктория К.
Неодноразово замовляю, все супер 🤗😘
