-8%






УФ лампа UV+LED SUN YQ-3 на 48 Вт для сушіння гель-лаку, гелю (red)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель SUN YQ-3 потужністю 48 Вт поєднує технології подвійного світлового джерела UV та LED, що забезпечує ефективне і швидке затвердіння всіх типів гель-лаків та гелів. Завдяки широкому діапазону ультрафіолетового випромінювання лампа гарантує професійний результат.
У лампі використовуються новітні глістерні світлодіоди, які відрізняються високою ефективністю та довговічністю.
Особливості конструкції:
- Ергономічний дизайн із зручною панеллю керування.
- Одна кнопка вмикання/вимикання.
- Дві окремі кнопки для встановлення таймера від 5 до 120 секунд.
- Інтелектуальний сенсор із функцією запам’ятовування попереднього режиму часу.
- Спеціально розроблена форма дна під п’ять пальців руки — комфорт для клієнта гарантовано.
- Знімне дно — зручно під час виконання педикюру.
Переваги нової генерації LED:
- Безпечне для шкіри та очей світло.
- М’яке, природне світіння, наближене до денного.
- Захист від перегрівання — вбудований вентилятор підтримує оптимальну температуру під час роботи.
Комплектація:
- Комбінована UV/LED лампа
- Інструкція
- Блок живлення (адаптер із подовжувачем)
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Термін служби ламп | 500000 |
- Ціна: 1 199 ₴

