
Насадки алмазні набір полум'я 244.514.021F, 10 шт м'які червоні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фрези призначені для апаратного манікюру та педикюру й ідеально підходять для максимально делікатної роботи зі шкірою. Вони ефективні для м’якого підняття та відсунення кутикули, а також акуратної обробки бічних валиків без ризику травмування. М’який абразив забезпечує щадний вплив на чутливу шкіру, залишаючи її гладкою, чистою та доглянутою.
Зручна блістерна упаковка полегшує зберігання та захищає фрези від пошкоджень. Вироби відзначаються високою якістю, міцністю та стабільною ефективністю протягом усього терміну експлуатації.
Характеристики:
- Абразив: м’який
- Насічка: червона
- Діаметр робочої частини: 21 мм
- Призначення: апаратний манікюр і педикюр, делікатне підняття кутикули, обробка бічних валиків
- Кількість у наборі: 10 шт
- Упаковка: блістер
Набір стане чудовим вибором для професійних майстрів, а також ідеально підійде для безпечного та комфортного домашнього догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 299 ₴

