

Пом'якшувальний засіб проти врослих нігтів Shelly, 30 мл із сечовиною й алантоїном
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пом'якшувальний засіб проти врослих нігтів від торгової марки Shelly - це професійна рідина, яка сприяє полегшенню безболісного обрізання нігтів, що вросли. До складу входять такі активні компоненти:
- сечовина швидко розм'якшує нігтьову пластину, прискорює обробку огрубілих ділянок та посилює регенерацію клітин;
- алантоїн має пом'якшувальні властивості, пришвидшує оновлення епідермісу, сприяє прискореному загоєнню.
Рекомендується такий засіб використовувати у комплекті з флюїдом при проблемі врослого нігтя Shelly. Підходить для домашнього та професійного використання.
Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі засобу на нігтьову пластину та навколонігтьові валики, почекати до повного висихання, після чого приступити до обрізання нігтя. При необхідності повторити нанесення засобу.
Об'єм: 30 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shelly |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Нігті |
| Проблеми нігтів | Врослі нігті |
| Об`єм | 30 мл |
- Ціна: 368 ₴

