-3%


Диван очікування для салону краси, офісу, студії l=120 см білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний та зручний компактний диван стане чудовим рішенням як для зони очікування у салоні краси чи приймальні, так і для домашнього інтер’єру — кухні або балкону. Модель виконана у лаконічному дизайні з якісного кольорового шкірозамінника. Оснащений м’якою спинкою для комфорту та міцними хромованими металевими ніжками, що додають елегантності.
Розміри:
- довжина — 120 см;
- ширина — 54 см;
- висота сидіння — 40 см;
- висота зі спинкою — 72 см.
Відправка зі складу відразу в пакуванні для транспортування Новою Поштою.
ДОСТУПНИЙ САМОВИВІЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 120 см |
| Глибина дивану | 54 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72 см |
- Ціна: 3 290 ₴

