




Професійна педикюрная витяжка AIR MAX V8 Pro без триноги на 65 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна витяжка для педикюру Air max Pro найпотужніша 7-скоротная витяжка для педикюру, яка не має аналогів і конкуренції. Витяжка оснащена унікальним європейським двигуном високої якості. Технічні характеристики:
- 7 режимів швидкостей регулювання потужності
- потужність: 65 Вт
- 3000-4800 об/хв
- пропускна здатність повітря: до 800 куб/год
- діаметр 150 мм
- металева хромована решітка
- зручне розташування кнопки живлення на корпусі
Комплектація: витяжка, два змінних мішка, гарантійний талон.
Гарантійний термін: 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 4800 об/хв |
| Продуктивність витяжки | 13.5 куб. м/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Педикюрная |
- Ціна: 4 340 ₴

