


УФ лампа UV+LED SUN G-8 від Global Fashion на 48 Вт для сушіння гелю і гель-лаку (violet)
Модернізована і потужна UV/LED лампа SUN G-8 від Global Fashion для полімеризації гель-лаків, гелів, акрилу, полигеля і всіх гелевих основ. Стильна і багатофункціональна сушка з ідеальною щільністю світлодіодів по всій площі лампи зробить будь-який процес манікюру або педикюру швидким і якісним. Рівномірний розподіл світлодіодів дозволяє ідеально просушувати всі 5 пальців руки або ноги (має об'ємне і знімне дно для педикюру). Модель має цифровий дисплей, сенсор і кнопки управління таймером.
Має красивий і зручний дизайн з багатофункціональним управлінням для якісної сушки. Оснащена таймером на 10, 30, 60, 99 с. для автоматичного використання.
Сушка SUN G-8 має нову гібридну систему з максимальною довжиною хвилі від 365 до 405 нм., що дозволяє з легкістю просушувати всі покриття. Приємний білий світ не має руйнівних властивостей на шкіру рук або ніг.
Характеристики:
- 33 шт. глистерных світлодіодів
- потужність: 48 Вт
- Розміри: 225х209х98 мм.
- Вага: 0,9 кг
- Довжина хвилі світлодіодів: 365+405 нм
Комплектація:
- лампа SUN G-8
- блок живлення
- аркуш-вкладиш
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Фіолетовий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 г |
- Ціна: 999 ₴

