




Ультрафиолетовый стерилизатор GERMIX SB-1002 с двумя камерами для косметологических инструментов
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрафіолетовий стерилізатор GERMIX SB-1002 з двома камерами для косметологічних інструментів призначений для дезінфекції одягу, рушники, серветки, скатертини, ковдри, малої побутової техніки, косметологічних, педикюрних та манікюрних інструментів.


Зручний і ефективний спосіб, щоб стерилізувати багато інструментів і вбиває більшість мікроорганізмів.
Перед його використанням необхідно простерилізувати інструмент в рідких розчинах.
Всередині нього UV-лампа яка допоможе зберегти інструмент стерильності до наступного клієнта.
УФ стерилізатор Germix підійде для пилок і різальних інструментів. У ньому можна зберігати не тільки пилочки і ріжучі інструменти, але і, наприклад, манікюрну ванночку. Також він стане в нагоді в роботі перукарям для зберігання ножиць та гребінців після стерилізації.


Зручний і ефективний спосіб, щоб стерилізувати багато інструментів і вбиває більшість мікроорганізмів.
Перед його використанням необхідно простерилізувати інструмент в рідких розчинах.
Всередині нього UV-лампа яка допоможе зберегти інструмент стерильності до наступного клієнта.
УФ стерилізатор Germix підійде для пилок і різальних інструментів. У ньому можна зберігати не тільки пилочки і ріжучі інструменти, але і, наприклад, манікюрну ванночку. Також він стане в нагоді в роботі перукарям для зберігання ножиць та гребінців після стерилізації.
- Розмір: 370х333х21,5 мм
- Тип живлення: 220 В
- Гарантія: 3 місяці
- Країна-виробник - Китай
- Потужність: 8 Вт
- Загальна вага: 2.2 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Косметологічний, Перукарський, Педикюрний |
| Час стерилізації | 2700 сек |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Режими роботи | Дезінфекція |
| Стан | Новий |
| Стерилизуемый матеріал | Метал, Пластмаса, Дерево, Мікрофібра, Поролон, Скло |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 333 мм |
| Довжина корпусу | 370 мм |
| Ширина корпусу | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 г |
| Таймер | Немає |
- Ціна: 1 299 ₴

