




УФ лампа SUN BQ5T на 120 Вт для сушіння гель-лаку, гелю біла
Потужна лампа SUN BQ5T для полімеризації гель лаку, гелів, біо-гелів, акрилів, жуйок, паст і всіх гелевих основ, спеціально спроектована для професійної роботи манікюру і педикюру. Рядність світлодіодів (купчастість) є головних перевагою і відмінністю від інших моделей. Це дає можливість лампі швидко і ефективно просушити самий проблемний гель-лак або гель. Також, зручним є її габаритність - незважаючи на велику кількість лампочок, сушка зберегла стандартні розміри. Зручною функцією є ручка для швидкого перенесення лампи по столу або кімнаті. Сверху на корпусе расположен цифровой функционал - кнопки управления по времени и циферблат, который показывает время. Не забываем, что все современные лампы имеют сенсорное управление, не исключением стала данная модель - когда вставляете руку в лампу загораются светодиоды.
Способ использования:
- подключите адаптер
- после запуска машины, время работы лампы, может установлено клавишей таймера
- сенсорные кнопки таймера: 10, 30, 60 с. (99 с. - кнопка безболезненного режима)
- когда время достигнет кнопки установки, снова нажмите кнопку по таймеру, так как счетчик сбрасывается.
- для перемикання на безболісний режим натисніть на кнопку 99 с.
Специфікація:
- Тип: УФ лампи
- Тип виробу: Сушка для нігтів
- Вага: 0,85 кг
- Кількість світлодіодів: 36 шт.
- Напруга: AC 110-120 В / 220-240 В, 50/60 Гц
- Джерело живлення: електричний
- Матеріал: ABS
- Розмір: 230 мм * 180 мм * 110 мм
- Тип вилки: ЄС
- Колір: білий
- Тип світлодіода: подвійний джерело світла
- Термін служби продукту: 50 000 годин життя
- Особливість: сонячне світло (білий)
- Тип штепсельних вилок: адаптована під нашу мережу.
- довжина шнура - 107 см
Країна-виробник: Китай.
Гарантійний термін: 3 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 120 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 36 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 г |
| Сенсор датчика руху | є |
| Вид обладнання | LED |
- Ціна: 549 ₴


